Na ndiqni

Shkupi

Aksident i rëndë në Shkup, humb jetën një grua e moshuar

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 11:40
Ilustrim

Mbrëmë në bulevardin “Serbia” në lagjen Novo Lisiçe ka ndodhur një aksident i rëndë komunikacioni, kur një furgon goditi tre persona.

Sipas “Kurir”, furgoni ka goditur një fëmijë të vogël, gjyshin dhe gjyshen, ndërsa nga plagëve nuk ju ka mbijetuar gjyshja.

Fëmija ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa së bashku me gjyshin janë vendosur në Qendrën për Urgjencë në Shkup.

Furgoni që ka goditur ka qenë me targa të Velesit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test