Na ndiqni

Shkupi

Mbledhje e Komisionit për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve

Nga: Zhurnal Më: 3 nëntor 2017 Në ora: 10:42
Ilustrim

Komisioni kuvendor për çështje të emërimeve dhe zgjedhjeve në mbledhjen e sotme do ta konstatojë vendimin për ndryshim të Vendimit për zgjedhje të kryetarëve, zëvendëskryetarëve, anëtarëve dhe zëvendësve të tyre të komisioneve të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë.

Në rend dite të mbledhjes janë edhe propozim vendimet për ndryshim të vendimeve për zgjedhje të kryetarëve, zëvendëskryetarëve, anëtarëve dhe zëvendësve të tyre të Komisionit për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve, të Këshillit nacional për eurointegrime, të grupeve të deputetëve të Kuvendit të RM-së për bashkë

Më shumë
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test