Na ndiqni

Shkodra

E rëndë në Shkodër, kamioni përplas vajzën me biçikletë

Nga: Mediat shqiptare Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:13
Kamioni përplas vajzën me biçikletë

Në hyrje të qytetit të Shkodrës, ka ndodhur një aksident i rëndë. Një vajzë, emri i së cilës nuk bëhet ende me dije, ka qenë duke ecur me biçikletë kur është përplasur me një kamion.

Siç mund ta shikoni në foto, biçikleta ka përfunduar poshtë rrotave të kamionit.

Menjëherë, e aksidentuara është dërguar në spitalin e Shkodrës ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test