Na ndiqni

Reportazhe

Ja cila është shtëpia më e bukur në Kosovë, e kujt është ajo!

Më: 13 maj 2018 Në ora: 16:23
Shtepia e familjes Beqiraj - Grejkoc

Kjo shtëpi ka arritur tashmë mbi 200 mijë klikime në rrjetin muzikor youtube, dhe akoma aktualisht që nga përzgjedhja e saj si shtëpia më e bukur në Kosovë, në vitin e kaluar, po vazhdon të mbetet si më e bukura.

Përndryshe Shtepia e familjes Beqiraj - Grejkoc konsiderohet të jetë më e bukura, pronari i jep detajet mbi ndërtimin dhe dizajnin e shtëpisë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test