Na ndiqni

Prizreni

Rrahje në Prizren, njëri bëhet për spital!

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Katër persona janë rrahur dje në qytetin e Prizrenit, ku njëri nga ta ka pësuar edhe lëndime trupore.

Gjatë kontrollit te të dyshuarit është konfiskuar një thikë dhe shufër metalike.

Ndryshe, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test