Na ndiqni

Prishtina

Tërmet në Prishtinë

Nga: Express Më: 4 janar 2018 Në ora: 11:54
Ilustrim

Në orën 11:50 një tërmet ka goditur Prishtinën.

Ende nuk ka të dhëna se ku ka qenë epiqendra e tërmetit dhe çfarë ballë të rihterit ka qenë luhatjet janë ndier në Prishtinë dhe në disa qytete tjera të Kosovës.

Media shpejt do t'ju sjellë informata të reja...

Express
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test