Na ndiqni

Prishtina

Incident në ‘Ulpianë‘, ka të plagosur

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 21:19
Foto

Një incident ka ndodhur sonte rreth orës 20:15 në një lokal në lagjen “Ulpiana” të Prishtinës.

Sipas informacioneve në këtë lokal ka pasur një përleshje, e cila ka vazhduar edhe për jashta.

Burime të kallxo.com thonë se në këtë incident ka edhe të lënduar me mjete të mprehta.

Në fotografitë e siguruara, shihet prania e Policisë dhe autoambulanca.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test