Na ndiqni

Prishtina

Reduktime të mëdha të energjisë elektrike në Prishtinë

Nga: Mediat shqiptare Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 20:06
Ilustrim

Reduktime të gjata të energjisë elektrike ka pasur gjatë ditës së sotme në disa lagje të Prishtinës.

Në lagjet Kodra e Trimave, Kolevica dhe Prishtina e Vjetër, gjatë tërë ditës reduktimet kanë qenë 4 orë më rrymë dhe 4 pa rrymë.

Reduktime ka pasur edhe ditëve tjera në disa lagje, si në Bregun e Diellit dhe lagje tjera.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test