Na ndiqni

Prishtina

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Prishtinë

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 10:20
Foto

Dje në rrugën “Gëzim Redenica” në Prishtinë një femër ka informuar se shtëpia e saj është përfshirë nga zjarri.

Në vend të ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe nga ana e zjarrfikësve është shuar zjarri. Për shkak të shqetësimit një femër ka pranuar tretman mjekësor. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test