Na ndiqni

Prishtina

Shkarkohet bordi i Stacionit të Autobusëve- caktohen anëtarët e rinj

Nga: KosovaPress Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 16:11
Stacionit të Autobusëve

Komisioni i Aksionarëve të Ndërmarrjes Publike “Stacioni i Autobusëve”, ka marr vendim sot që të shkarkojë Bordin e kësaj ndërmarrjeje, dhe të caktojë anëtarët e rinj, që mënyrë që të vazhdohet me reforma.

Anëtarët e rinj të Bordit, janë:  Faton Raçi, Anita Morina Saraqi,  Afërdita Syla Ismaili dhe  Fatmir Morina.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test