Na ndiqni

Prishtina

Vdiq mësuesja Mybezene Ibrahimi-Limani

Nga: Mediat Shqiptare Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 17:15
Mybezene Ibrahimi-Limani

Mybezene Ibrahimi-Limani ishte mësuese deri në pension Sot në moshën 68 vjeçare ndërroi jetë mësuesja Mybezene Ibrahimi-Limani, bashkëshortja e profesorit, Musa Limanit.

Familjarët njoftuan se varrimi i të ndjerës do të bëhet nesër, më datën 10.11.2018, në orën 15:00, në varrezat e Prishtinës. Mybezene Ibrahimi-Limani ishte mësuese deri në pension, në shkollën “Hasan Prishtina”, në Prishtinë.

Ajo ishte mësuese e dalluar ne aktivin e saj dhe shumë e respektuar nga nxënësit dhe kolektivi i shkollës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test