Na ndiqni

Politikë

Vazhdimi i seancës plenare më 29 nëntor

Nga: Indeksonline Më: 27 nëntor 2017 Në ora: 13:49
Parlamenti i Kosovës

Vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit të Kosovës do të mbahet më datën 29 nëntor me fillim nga ora 10.

Duhet përkujtuar që ky është vazhdimi i seancës  së kaluar teksa më poshtë keni disa nga pikat e rendit të ditës:

Miratimi i procesverbaleve nga seancat e mëparshme,

Shqyrtimi i parë i Projektligjit për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit nr. 02/L-31për Lirinë Fetare në Kosovë,

Shqyrtimi i parë i Projektligjit për kryeqytetin e Republikës së Kosovës/Prishtinën, 

Shqyrtimi i parë i Projektligjit për Tatimin në Pronën e Paluajtshme,

Shqyrtimi i parë i Projektligjit për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit nr. 2004/26 për Trashëgiminë në Kosovë,

Indeksonline
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test