Na ndiqni

Politika

Haradinaj takohet me Gjinin

Nga: Lajmi Më: 4 janar 2018 Në ora: 11:48
Ramush Haradinaj dhe Ardian Gjini

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka nisur takim pune me kryetarin e komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, që vjen nga radhët e AAK-së.

Pos me të parin e kësaj komune, shefi i ekzekutivit kosovar do t’i takojë edhe drejtorët që rishtaz janë emëruar në krye të drejtorive të kësaj komune.

Pas takimit, ai me ta do të ketë edhe prononcim për media.

Lajmi
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test