Na ndiqni

Peja

Nesër aksion pastrimi në Pejë

Nga: mediatshqiptare Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 17:29
Pamje nga Peja

Në kuadër të Fushatës “Ta Pastrojmë Kosovën” nesër do të organizohet aksion pastrimi në fshatin Naklla të Komunës së Pejës.

Aksioni do të fillojë në ora 11:00, ndërsa përveç ekipit të Let’s Do It, do të marrin pjesë edhe kryetari i Komunës së Pejës, koordinatori i grupit teknik të task forcës nga MMPH, si dhe shumë vullnetarë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test