Na ndiqni

Peja

Dërgohet për obduksion trupi i të vrarit në Pejë

Nga: kallxo Më: 17 shtator 2018 Në ora: 07:41
Pamje nga Peja

Rreth dy orë e gjysmë ka qëndruar trupi i personit të vrarë në vendin ku ka ndodhur krimi.

Një person është vrarë mbrëmë rreth orës 22:00 në Pejë, afër Fabrikës së Bukës.

Kallxo merr vesh se viktima është K.S., 32-vjeçar, baba i 4 fëmijëve.

Viktima është gjetur i vrarë me armë zjarri në një veturë.

Rreth orës 00:40, trupi i viktimës është tërhequr nga ekipi i Mjekësisë Ligjore dhe është dërguar për obduksion.

Policia e Pejës e konfirmoi këtë rast.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test