Na ndiqni

Peja

Veseli takon të rinjtë pejanë

Më: 5 maj 2018 Në ora: 01:21
Kadri Veseli

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vazhduar agjendën e tij duke i takuar të rinjtë pejanë, në kuadër të procesit të brendshëm zgjedhor që është duke u zhvilluar me Rininë Demokratike.

Veseli përmes këtij takimi përcolli mesazhe të qarta se rinia do të jetë në fokusin e tij dhe të PDK-së duke dhënë dhjetëra shembuj se si PDK gjatë ekzistencës së saj iu ka dhënë hapësirë të rinjve në proceset organizative dhe proceset e vendimmarrjes, thuhet në komunikatën për media.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test