Na ndiqni

Peja

Këto lagje në Pejë një orë nuk do të kenë rrymë

Më: 2 maj 2018 Në ora: 10:49
Ilustrim

KEDS njofton se më sot në Pejë do të ketë ndërprerje emergjente të rrymës.

Prej orës  13:00 deri në orën 14:30 këto lagje do të mbesin pa rrymë: rruga e “TMK-së” nga Shtëpia e Mallrave deri te  Universiteti Haxhi Zeka, çerdhja e fëmijëve, banesat e pensionistëve, Lagjja rreth Kullës së Pashës dhe banesat Selman Uka.

Arsyeja e ndërprerjes: Rregullimi i grupeve matëse.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test