Na ndiqni

Ndryshe

Ja ç’gjendet në thellësitë e frikshme të detrave (+18)

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 19:56
Fotot e peshkatarit rus Romano Fedorts

Më pak se 0.05 për qind e shtratit të detit është eksploruar – ajo që dimë është se ku janë brazdat dhe skajet, por kjo është afërsisht.

Në të vërtetë, ne e njohim më mirë sipërfaqen e Hënës dhe Marsit se fundin e oqeaneve tona.

Fotot e peshkatarit rus Romano Fedorts, tashmë jannë bërë një hit i vërtetë në rrjete, ku ai tregon se çfarë ka kapur në thellësitë e detit.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test