Na ndiqni

Ndryshe

Nëna tmerrohet me atë çfarë gjen në bananen që ia dha djalit të saj

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 23:40
Nëna tmerrohet me atë çfarë gjen në bananen që ia dha djalit të saj

Një nënë e ka përshkruar se si u tmerrua pasi zbuloi brenda një banane.

Gemma Grange, 31 vjeçe, po qëronte frutin për djalin e saj katërvjeçar, kur ajo e vuri re se ishte e mbushur me diçka të kuqe.

Në fillim, Gemma, që blinte frutin nga Asda në Whitchurch, Cardiff, mendonte se banana ishte “e mbuluar me gjak”.

“Fëmijët ishin ulur në pjesën e prapme të makinës sime dhe djali im më dha bananën e tij sepse ai tha se nuk mund ta hapte”, tha Gemma.

“Ndërsa e qëroja, ajo ishte e gjitha e kuqe. Mendova që ishte gjak në fillim”.

Sidoqoftë, supermarketi “Asda” ende nuk ka dhënë ndonjë përgjigje në lidhje me këtë.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test