Na ndiqni

Muzikë

Paraqitjet ‘in’ të Venerës në “Kënga Magjike 2017”!

Nga: Bordo Më: 31 tetor 2017 Në ora: 17:37
Venera

Venera është bërë së fundmi shenjestra e artikujve kushtuar stilit, e jo më kot. Përpos adaptimit të tendencave të reja, këngëtarja veçohet edhe për stilin e saj, që nuk e sheh shpesh ndër rradhët e personazheve. Një përzierje mes klasit dhe modernes, ja çfarë shohim më shpesh në kombinimet e Venerës.

Para pak kohësh shkruajtëm se si ajo dhe Elvana Gjata kanë sjellë frymën e viteve ’70 për këtë sezon. Tashmë, paraqitjet e Lumanit po i shohim gjithnjë e më shpesh në “Kënga Magjike 2017”, spektakël në të cilin Venera është prezantuar si pjesë e jurisë. Veshjet e përzgjedhura nga këngëtarja kanë bërë jo pak përshtypje.

Fillimisht, e pamë me kostumin një ngjyrësh jeshil, me dizenjo me lule të mëdha. Një tendencë e tillë është spikatur pothuajse kudo këtë sezon, ashtu sikurse ishte alternativa e preferuar e vajzave të apasionuara pas modës.

Më shumë
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test