Na ndiqni

Muzikë

Bëhuni gati për Capital T, dimri po vjen

Nga: Ora News Më: 24 tetor 2017 Në ora: 16:56
Capital T

Reperi nga Kosova, Capital T ka menduar seriozisht për dimrin e këtij viti, i cili do të jetë tepër i suksesshëm për të.

Ai ka bërë një mixtape prej 15 këngësh me reperë dhe këngëtarë të ndryshëm shqiptarë e të huaj, ndërsa katër prej tyre na i ka prezantuar.

Ky është projekti i ri që Capitali ka menduar për ndjekësit e tij që do të publikohet të premten, me 27 tetor.

Në disa postime në Instagram, ai i falenderon të gjithë personat që janë bërë pjesë duke e bërë një album të kompletuar. Nuk është hera e parë që ai zhvillon një mixtape, por pritet që këtë herë suksesi të kalojë kufijtë shqiptarë.

Image
Instagram
Më shumë
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test