Na ndiqni

Muzikë

“Home”, të enjten projekti i ri nga Bebe Rexha

Nga: telegrafi Më: 15 nëntor 2017 Në ora: 12:45
Kënga është kolona zanore e filmit “Bright” nga Will Smith.

Kënga është kolona zanore e filmit “Bright” nga Will Smith.

“Unë jam një adhuruese e madhe e Will Smith që prej se kam qenë fëmijë i vogël dhe të jem pjesë e tij është gjë që më bën të ndihem mirë. Nuk mund të pres të dëgjoni “Home. Rrini të kyçur”, potencoi Bebe.

telegrafi
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test