Na ndiqni

Muzikë

Johnny Depp në videoklipin shokues të Marilyn Manson

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 17:42
Marilyn Manson dhe Johnny Depp

Marilyn Manson ka bindur mikun e tij Johnny Depp që të jetë pjesë e videoklipit shokues të këngës së tij të re, që titullohet “KILL4ME”.

Ylli hollivudian shihet në një treshe me dy bukuroshe, të cilat shqyejnë rrobat e njëra-tjetrës në skena shokuese.

Në videoklip, Depp hyn në një shtëpi të frikshme përpara se të takojë bukuroshet dhe gjërat të marrin një kthesë të “nxehtë”.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test