Na ndiqni

Rrëfime

49-vjeçarja: Bëra seks me dy burra të huaj, por burri më shokoi me reagimin e tij

Nga: Mediat shqiptare Më: 14 shtator 2018 Në ora: 20:57
Foto ilustrim

Një grua 49-vjeçare ka rrëfyer për “Thje Sun” tradhtinë që i ka bërë burrit të saj, me të cilin është e martuar qe gjashtë vite. Ajo ka treguar se ka bërë seks me dy burra, por burri i saj ia ka falur tradhtinë e saj.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Kam bërë seks me dy burra që ishin kolegë. Seksi me ta ishte i ndarë, por unë nuk durova dhe ia tregova budallallëkun tim motrës. Kur ajo dhe unë u hidhëruam mes vete, ajo ia tregoi këtë burrit tim.

Unë jam 49-vjeçare, ndërsa burri im është 50 vjeçar dhe ne jemi të martuar qe gjashtë vjet.

U hidhërova shumë me motrën time, por burri më tha se nuk donte t'i jepte fund martesës sonë. Ai gjithmonë ka luftuar për të mbajtur veten të dëshiruar seksualisht dhe ndjen se tradhtia ime ishte pjesërisht faji i tij.

Ai është i zhytur në mendime dhe më ndihmon në çdo mënyrë që mundet. Me Viagra ne mund të bëjmë seks, por ai kurrë nuk ejakulon.

Ai kurrë nuk e ngre temën e mashtrimit tim, por tani mendoj që unë është dashur të pranoja që të ndaheshim. Unë e dua burrin tim, por nuk jam e dashuruar me të.

Përgjigjja e psikologes:

Ju mendoni se po humbisni, por nëse e doni burrin tuaj dhe ai është i zhytur në mendime, është më mirë të provoni të zgjidhni vështirësitë seksuale sesa pjesë dhe të zbuloni kënaqësitë e jetës së bashku.

E-fletëpalosja ime “Zgjidhja e problemeve seksuale”, ju shpjegon  se si dhe ku mund të gjesh terapinë seksuale të ekspertëve - më së miri, nëse ai ka vuajtur nga ky problem që kur ishte i ri.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test