Na ndiqni

Rrëfime

40-vjeçari: Motra e mikut po më çmend në seks, por gruaja dhe dy fëmijët e mi...

Nga: Mediat Shqiptare Më: 2 shtator 2018 Në ora: 15:59
Foto ilustrim

Një burrë 40-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, se si e ka tradhtuar gruan e tij me motrën e mikut të tij më të mirë. Ai ka thënë se ajo e çmend në seks, mirëpo nuk mund ta lë gruan dhe dy fëmijët e tij.

Lexojeni rrëfimin e tij të plotë:

Unë jam I martuar, por kam bërë seks me motrën e mikut tim më të mire.

Nëse lidhja jonë do të bëhej publike, kjo do të shkatërronte jetën e shumë njerëzve. Por, po bëhet çdo ditë e më e vështirë për ta mbajtur secret lidhjen tonë.

E gjitha filloi kur miku im më I mirë, organizoi një aheng për të festuar ditëlindjen e tij të 40-të.  Unë jam edhe 40 vjeçar dhe unë me mikun tim në të njëjtën klasë në shkollë. Ai ka një motër binjake.

Gruaja ime nuk ishte mirë me shëndet atë natë, pasi ishte ftohur, kështu që unë shkova vet në aheng. Kam biseduar me një grua tërheqëse, e cila po shërbente aty ushqimin.

Ndjeva diçka interesante për të, pasi më dukej sikur e kisha njohur me vite.

Miku im erdhi dhe më tha: "Të kujtohet motra ime binjake, apo jo?" U njoftuam dhe miku më tha se ajo ka të njëjtat shprehje dhe ndjenjë humori sikur ai.

Ahengu ishte shumë i zhurmshëm, kështu që ne shkuam jashtë për të folur dhe për të qeshur për njerëzit që njihnim. Biseduam gjatë gjithë natës.

Ajo më thirri një javë më vonë. Ajo kishte një problem të madh me burrin e saj dhe donte të më shihte. Ajo sugjeroi që të shkonim në një hotel.

I thashë gruas time se duhej të shkoja në një takim për biznes. Motra e mikut kishte rezervuar një dhomë dhe i kishte thënë shërbyesës së hotelit që të më dërgonte drejt e në dhomë.

Kur hyra në dhomë, pashë atë të veshur vetëm me pantallona të shkurtra. Unë u habita, por nuk kisha nevojë të pyesja dy herë.

Ia hoqa edhe ato pantallona dhe e mora në krahët e mi. Kemi qëndruar aty duke bërë seks deri në orën 1 të mëngjesit. Seksi me të ishte i mrekullueshëm. Gruaja ime pranoi gënjeshtrat që i thashë.

Tani me të dashurën time shihemi një herë në javë ose në dy javë.

Seksi është i çmendur, por marrëdhënia jonë është vetëm hoteli dhe seksi. Ajo tani më thotë se është e dashuruar me mua dhe se do të lërë burrin e saj për mua.

Nuk mund ta justifikoj veten, duke e lënë gruan time. Ajo është vetëm 36 vjeçare dhe nuk është më e interesuar për seksin, por edhe unë kam faj po aq sa ajo për këtë.

Gruaja ime ka qenë gjithmonë aty për mua, më ka ushqyer pas sëmundjes së rëndë dhe e ka rritur djalin dhe vajzën pothuajse me një dorë, derisa unë përpiqesha të ndërtoja një biznes.

Fëmijët tanë tani janë adoleshentë, kemi një djalë dhe një vajzë, por ndihem kaq keq.

Përgjigjja e psikologes:

Çfarë nuk mund të bëni është të vazhdoni këtë lidhje të fshehtë për një kohë të pacaktuar. Ju po rrezikoni kaq shumë.

Nëse gruaja juaj, ua gjen vetëm një faturë ose mesazh nga e dashura, martesa dhe jeta juaj familjare do të merrnin fund. Fëmijët tuaj mund të rriten  edhe pa ty, por çfarë do të mendonin ata për ty? Dhe bashkëshortja juaj më e mirë kurrë nuk do t'ju falte këtë gabim.

Merrni një vendim të fortë dhe ndaloni daljet me të dashurën tuaj. Thuaj që duhet të vendosni familjen tuaj në rend të parë. Ajo mund të jetë shumë e shqetësuar, por ju duhet të ndërpritni të gjitha kontaktet dhe të lehtësoni veten, duke vendosur energji të freskët në martesën tuaj.

Tregojuni gruas suaj që të dy jeni shumë shumë të rinj dhe se keni nevojë për seks në martesën tuaj. Rendisni çdo problem dhe tentoni të tejkaloni presionin e gabimit. E-fletëpalosja ime për “Ruajtjen e Jetës Seksuale” do t'iu ndihmojë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test