Na ndiqni

Rrëfime

Rrëfim: Dy femrat më të cilat bëjë seks e kanë kuptuar për njëra-tjetrën, kurse unë ....

Më: 22 maj 2018 Në ora: 20:02
Ilustrim

Dy gra të cilat i kam për seks e kanë kuptuar për njëra -tjetrën.

Unë i kam mohuar të gjitha, por unë nuk jam i sigurt se sa kohë mund të largohem nga kjo.

Njërën e kam njohur përmes Facebook-ut , dhe e shpreha interesimin për të.

Ajo është 26 vjeç dhe unë jam 29. Por, nuk i kushtova vëmendje të madhe sepse kisha një të dashur, e cila ishte 28 vjeç.

Ndërkohë, unë flisja me të, por asnjëherë  nuk i thashë asaj për lidhje dhe se mashtrimi kurrë nuk ishte në përgjegjësinë time.

Ndërsa  të dashurës time i erdhi një ofertë e re rreth punës së saj . Ajo punon për një zinxhir hotelesh dhe iu ofrua  një qëndrim në Amerikë për gjashtë muaj. Ne biseduam dhe u pajtuam që unë do ta vizitoja  për pushime dhe do të flisnim në Skype.

Një natë dola me disa shokë dhe takova  vajzën që më kishte shkruar në Facebook . Ajo dukej e mrekullueshme. Të gjithë miqtë e mi po na shikonin derisa po bisedonim dhe kur ajo u largua, të gjithë më thoshin se sa e bukur ishte.

Nuk mundsha me u ndal duke menduar për të kur u theva në shtëpi. Dhe vendosa t`i shkruaj e të thërras tek unë dhe ajo pranoi.

Ajo më nxiti më shumë kur ajo hyri brenda banesës sime dhe nuk mund t'i rezistoja. Ajo dukej seksi në fustanin të cilin e kishte veshur madje më sesi  se që dukej kur e takova.

Bënë  seks në shkallët, në dhomë të ndejës dhe pastaj në shtratin tim.

Nuk mund t`i hiqja sytë nga ajo . I thashë asaj se kisha një të dashur, por duke ë nënkuptuar se kishte mbaruar. U distancova nga e dashura ime edhe kur e vizitova atë në Amerikë. Ajo ishte e mërzitur dhe e hutuar, por nuk pranova asgjë.

Ndërkohë unë e ftoja vajzën tjetër tek unë, por pastaj e dashura ime erdhi  përsëri për Pashkë.

Ajo mësoi për vajzën tjetër, kur një mesazh erdhi në telefonin tim. Unë u përpoqa ta mohoja, por ajo nuk më besoi.

Ajo thotë se nuk mund të jetojë pa mua. Tani ajo është kthyer në Nju Jork, por do të jetë në shtëpi muajin tjetër.

I dua të dyja këto gra, por e di që nuk mund të vazhdoj kështu.

Përgjigja e psikologes:

 A i doni vërtet të dyjat?

Sa është tërheqja e vajzës suaj të re në bazë të epshit? Sytë e bukur dhe sjellja mund të jenë shumë tërheqëse, por a mund ta shihni veten me afat të gjatë?

Dashuria në distanca të gjata mund të jetë një tendosje ndaj vullnetit, por kjo do të thotë diçka që ju ndjeheni aq shumë për të dashurën tuaj që ju duhet të kaloni kur ajo është vetëm në shtëpi.

Thirrni vendosmërinë për të ndaluar të shihni vajzën tjetër derisa të afrohet e dashura juaj juaj. Pastaj shiko nëse kjo marrëdhënie funksionon sapo të kthehesh së bashku.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test