Na ndiqni

Rrëfime

"Jam në një lidhje me shokun e babit tim, por tani ai kërkon një treshe me mua dhe..."

Nga: Mediat shqiptare Më: 13 maj 2018 Në ora: 17:47
Ilustrim

E dashura psikologe: Unë jam duke pasur marrëdhënie të plotë me babain e shokut tim më të mirë.

Seski është mahnitës dhe unë jam gati t'i tregoj gjithë botës se ne jemi të dashur. Por ai thotë se nuk është ende koha.

Unë jam 18 vjeqare dhe ai është 40 vjeq dhe i mrekullueshëm. Ai duket më tepër afër moshës time se sa moshës së tij. Ne jemi duke flirtuar për disa vite dhe ai më pëlqeu që kur isha 15 vjeqare.

Në ndejën e ditëlindjes së 18-të me vajzën e tij, ai më bleu një pise dhe më dha një puthje të shpejtë, ndërsa më pëshpëriti se 'tani je e rritur dhe cdo gjë shkon'.

Nuk isha mjaftë e sigurt se qfarë donte të thoshte, por qëndrova në shtëpinë e mikut tim disa javë më vonë.

Më ofroj një pije dhe pastaj dy apo tri të tjera. Më puthi dhe ne patëm marrëdhënie seksuale. Ishte hera e parë dhe ishte e mrekullushme.

Jemi takuar që nga ajo kohë disa herë për seks dhe nuk do të përdor mbrojtje pasi thotë se është ekspert dhe është mjaft i sigurt.

Unë kisha frikë se jam shtatzënë, por ajo u rregullua.

Ai thotë se më do dhe se do të divrocohet së shpejti.  Ai kërkon foto seksi nga unë në telefonin e tij dhe është i etur për një treshe me mu dhe me disa shok të tjerë.

A duket kjo paska e rrezikshme?

Ai po më bën të ndihem e pasigurt.

Psikologia përgjigjet: Vë bast se ai thotë se nuk është koha për t'i treguar botës. Falendëroj këmbënat e alarmit të mirësisë. Kjo tingëllon e rrezikshme dhe e gabuar.

Ky njeri është një zvarritje. Ai kurrë nuk do të dalë në publik me ty dhe nuk do ta përfundoj kurrë martesën e tij për ju.

Më falni, por ju po përdoreni dhe do të lëndoheni. Nëse ai ju do nuk do të rrezikonte një shtatëzani të paplanifikuar ose nuk do të mendonte të ju ndante me një burrë tjetër.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test