Na ndiqni

Mobile

Zbulohet emri dhe çmimi i telefonit të palosshëm të Samsung

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 12:08
“Samsung Galaxy F

Një raport nga agjencia koreane Yonhap Neës ka ka spekuluar emrin dhe çmimin e telefonit të palosshëm të kompanisë Samsung.

“Samsung Galaxy F” do të jetë emri sipas raportit të agjencisë, 

Çmimi i tij pritet të sillet rreth 1700 dollarë dhe pritet të lansohet në mars të 2019-tës.

Versioni “Galaxy F” pritet të ketë 5G.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test