Na ndiqni

Mjekësi alternative

Ushtrime për vajza që mund t’i bëni edhe në shtëpi

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 08:35
FotoUshtrimet

Ushtrimet janë padyshim të nevojshme për secilin njeri.

Femrat madje i kushtojnë shumë rëndësi linjave trupore dhe ‘acarohen’ kur shtojnë shumë në peshë.

Kësisoj mundësitë për të pasur një trup të mirë janë të mëdha, mjafton të jeni të përkushtuara.

Më poshtë keni disa ushtrime që mund t’i realizoni edhe në shtëpi, pa shkuar fare në palestër, pra duhet vetëm përkushtim.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test