Na ndiqni

Mitrovica

Sulmohet në zyrë zyrtari komunal i Mitrovicës

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 12:09
Mitrovicë

Një zyrtar i komunës së Mitrovicës është sulmuar në zyrën e tij.

Në lidhje me këtë rast Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test