Na ndiqni

Mistere

Diçka nuk shkon në këtë foto

Nga: Bota sot Më: 10 janar 2018 Në ora: 07:40
Ilustrim

Është një foto familjare, por nëse e shikoni me vëmendje fshihet diçka e tmerrshme.
Me sy të lirë shihen prindërit që pozojnë me vajzën e tyre dhe qenin e familjes. Ai që ka një shqetësim duket se është babai, që sheh poshtë pasi vëren diçka te këmbët.

Në momentin e fotos një gjarpër po e sulmon gruan te dora. Për fat të mirë, gruaja u dërgua në spital dhe shpëtoi. Shiko foton me poshte.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test