Na ndiqni

Mediale Vip

"Kosovare" nga Astrit Mulaj një super projekt

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 25 korrik 2019 Në ora: 09:21

Një super projekt i bukur muzikor sapo ka ardhur nga artisti Astrit Mulaj dhe mban titullin "Kosovare".

Kënga po pritet mjaft mirë për të qenë vërtet një hit jo vetëm i kësaj vere por edhe këngë mjaft e pëlqyer për gëzimet dhe dasmat shqiptare.

Teksti dhe muzika është krijuar nja hitbërësi Ilir Berani, orkestrimi nga Miti Geci dhe video nga Privefilms. Këngëtari jo vetëm po shijon suksesin e kësaj kënge por është një prej artistëve më të angazhuar në këtë sezon./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test