Na ndiqni

Mediale Vip

Fshati i bukur Stublla, epiqendër e mbrëmjeve më të forta muzikore në verë

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 25 korrik 2019 Në ora: 09:13

Stublla është vetëm një fshat i bukur i Kosovës dhe bën pjesë madje kryeson si vendi me klubet më të mëdha në vend kur i referohemi mbrëmjeve dhe party më in në sezonën verore. Ne mësojmë se edhe këtë vit drejtuesi dhe menaxheri i njohur i eventeve në Diasporë, Robert Ukaj do të sjellë këngëtarët më të dashur shqiptarë si: Elvana Gjata, Ledri Vula, Dafina Zeqiri, Ermal Fejzullahu, Lumi B, Kida e tj.

E natyrisht se edhe klabe dhe ambiente të tjera do të sjellin mbrëmje plot me muzikë por mos harroni drejtohuni një prej fshatrave më të bukur në Kosovë ku përveç freskisë dhe ajrit të pastër do të mund të shijoni muzikën dhe artistët më in në mbrëmjet më të forta verore./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test