Na ndiqni

Mediale Vip

Albulena Ukaj sjell " Je larg", kënga që duhet shijuar këtë verë

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 18 korrik 2019 Në ora: 14:33

" Je larg" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga këngëtarja bukuroshe Albulena Ukaj. Kënga është publikuar këto ditë dhe ka nisur të dëgjohet e të pritet mjaft mirë, një këngë që ia vlen ta shijoni në këtë stinë të verës. Që nga zëri e deri te ngjyrat dhe kombinimi i bukur këngëtarja vjen mjaft bukur./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test