Na ndiqni

Mediale Vip

Kush është ‘Gjysma e zemrës’ e Visar Shabanit?

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 16 korrik 2019 Në ora: 16:12

Me muzikë ka nisur të meret që para 6 viteve, Visar Shabani ka marrë pjesë në shumë koncere dhe ahengje të ndryshme familjare si në Kosovë ashtu edhe në diasporë, ndërkohë që ky projekt është i dyti me rradhë kurse të parin e kishte titulluar ‘Helm’, me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu dhe miksim e masterizim prej Artirec Studio. Kënga e tij e dytë titullohet ‘Gjysma e zemrës’ me tekst dhe muzikë nga Endrit Hamdiu kurse orkestrim nga Kushtrim Gashi derisa klipi është realizuar nga Arlind Sylaj dhe është publikuar në platformën më të madhe shqiptare në internet ArkivaShqip./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test