Na ndiqni

Mediale Vip

A jeni gati për super këngën nga Merita Latifi?

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 15 korrik 2019 Në ora: 16:01

"Pse spo dalim" kështu do të quhet kënga e re që do të vijë nga këngëtarja Merita Latifi. Ky projekt është prodhim i MProduction me tekst dhe muzikë nga Fatmir Muja e orkestrim nga Miti Geci nën kujdesin e MProduction e ku do të ketë një super klip. Merita në këtë video duket mjaft bukur pasi për grimin është kujdesur Ammoria Studio e pritet të jetë një hit i kësaj vere./BS 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test