Na ndiqni

Mediale Vip

Një super familje si ajo e Sefë Dures, më i vogli feston maturën

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 24 maj 2019 Në ora: 16:17

"Urime Matura sugari jonë Blendi.Të urojmë suksese gjithë familja, të don shumë Babi Mami dhe vllau Albanori". Kështu shkruan artisti i njohur Sefë Duraj duke postuar këtë foto ku shihet një familje e bukur pranë bashkëshortes dhe dy djemve Albnori dhe Blendi. Por arsyeja është sepse i vogli i tyre Blendi ka mbrëmjen e maturës dhe familja e uron./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test