Na ndiqni

Mediale Vip

Arton Shefkiu sërish një rol te super seriali shqiptar

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 23 maj 2019 Në ora: 15:02

Ai tashmë është një personazh i njohur e ku vetëm pak ditë më parë ka qenë në Antalia së bashku me aktorët e serialit "Cka ka shpia". E kemi fjalën për Arton Shefkiu, pronar i Shefkiu BAU sërish është bërë pjesë e këtij seriali të njohur ku kanë xhiruar në Turqi një pjesë e duket se Artonit që është edhe bashkëpronar i diskos së njohur Boleros 2 në Zurich ( ku kjo është dhe sponsor i serialit) po i shkon shumë mirë roli ai aktor./BS

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test