Na ndiqni

Mediale Vip

Pro Band dhe Ganja kanë sjellë himnin e dasmave

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 22 maj 2019 Në ora: 10:10

Nëse se keni dëgjuar ende apo parë dhe super klipin ia vlen ta kërkoni në kanalin Youtube sepse kënga e tyre do të jetë himni i martesave. Në fakt kështu quhet dhe kënga më e re ardhur nga Pro Band dhe Ganja me titull "Martesa" një këngë që do të këndohet gjithmonë në ditën më të bukur të dy rinjve atë të martesës, pasi kënga e tyre është një kryevepër që nga teksti e deri te melodia e ndërthurur mjaft bukur me zërat e artistëve./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test