Na ndiqni

Mediale Vip

Vjen konkurenca e fortë e reperave, ai është DoneLipo

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 21 maj 2019 Në ora: 15:02

Reperi DoneLipo i cili eshtë më preardhje nga Gjilani por që jeton në Gjermani, ka sjellur projektin e parë profesional. DoneLipo është vetëm 15 vjeçarë ndërsa tekstet i shkruan vetë si dhe komplet idejat rreth këngëve i përpilon personalisht vetë.

Projekti i parë i tij ka ardhur në gjuhën gjermane dhe titullohet BANDIT. Për ma shumë degjojeni këngën e DoneLipo dhe bëjeni subscribe kanalin e tij për t’i përcjellur projektet tjera që do i sjellë së shpejti./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test