Na ndiqni

Mediale Vip

Luljeta Shala vjen madhështore me "Gurbetqari"

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 20 maj 2019 Në ora: 10:52

Një super këngë, një projekt madhështor sapo ka ardhur në tregun muzikor shqiptar nga këngëtarja Luljeta Shala. Artistja mjaft e kërkuar ka dashur të sjellë këtë tematikë të bukur për gurbetqarët e ajo për realizimin e kësaj kënge ka bashkëpunuar me Vizioni Libonia, video punuar nga MProduction, muzika në studio Xheni e teksti nga Sami Aliu, kënga në bashkëpunim me Al Band e për veshjen kujdesur Butiku Blini Drenas. Klikoni dhe dëgjoni këtë super këngë sepse ia vlen./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test