Na ndiqni

Mediale Vip

Kënga "Kerre Pare" nga Shtjefën Ujkaj super projekt e mjaft ritëm

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:44

Një projekt mjaft i bukur dhe një këngë plot ritëm ku tema e dashurisë ka moralin brenda sapo ka ardhur nga artisti Shtjefën Ujkaj. Kënga quhet "Kerre Pare" me kompozim nga Nurtel Morina e video punuar nga Gezim Hysenaj e mund ta shihni në kanalin e Arkiva Shqip në youtube, një këngë mjaft e bukur që ka nisur të pritet mjaft mirë./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test