Na ndiqni

Mediale Vip

Kjo është Shqipja me hitin e saj ‘Wine slow’

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 10 maj 2019 Në ora: 11:08

Një këngëtare shumë me stil dhe me elegancë që vërehet dhe në videoprojektin e ri të publikuar me titull ‘Wine slow’, këngë kjo e shkruar me tekst nga Ghulo e muzikë nga Nurteel ndërkohë që videoklipi i saj është realizuar nga BUG. Shqipja nuk do të ndalet vetëm me këtë projekt pasiqë gjatë verës sezonë kjo shumë e ngjeshur pritet të realizojë edhe projekte tjera të cilat pritet të pëlqehen jashtëzakonisht shumë. Kjo këngë me mjaft ritëm e kthen Shqipen në një senzacion të fuqishëm të skenës shqiptare. Suksesi i këtij projekti sigurisht që ka dorë edhe nga menaxheri i suksesshëm i muzikës shqiptare, Labinot Nuraj./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test