Na ndiqni

Mediale Vip

Sonte vjen kënga kushtuar heronjve nga Gold Ag dhe Ymer Bajrami

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 9 prill 2019 Në ora: 14:51

Skenat e fundit sapo janë xhiruar nga produksioni i njohur MProduction në Zhegër dhe klipi sonte publikohet. Po flasim për reperin e famshëm shqiptar Gold Ag i cili do të vijë me këngën kushtuar Sali Qekun dhe Agim Ramadanit ku do të jetë në bashkëpunim me Ymer Bajramin. Ne kemi zbuluar disa foto eskluzive ku shihen skena të videos dhe reperi së bashku me Mirton Xhekaj i cili është drejtori i produksionit filmik. Sonte janë të gjithë në pritje të kësaj kënge të bukur por plot histori reale brenda kushtuar heronjve./BS

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test