Na ndiqni

Mediale Vip

Burim Mehmeri paralajmëron një këngë të re, zbulon dhe kompozitorin

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 4 prill 2019 Në ora: 14:04

"Këngën e re e këndova dhe kompozitori është i kënaqur, kështu që...". Kaq ka shkruar këngëtari Burim Mehmeti në Facebookun e tij teksa ka postuar një foto me njeriun e hiteve Besim Bunjaku. Nuk dimë diçka më shumë por kureshtja është e madhe pasi ai është një këngëtar i dashur për publikun shqiptar e tjetri një kompozitor i njohur./BS

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test