Na ndiqni

Mediale Vip

Kujta & Meri me Haute Couture, koleksioni që po then rekorde me porosi online

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 2 prill 2019 Në ora: 14:51

Të shumtë janë disenjatorët apo ata që frymëzohen nga te veshja dhe moda e huaj, por unikët dhe të papërsëritshmit janë dizajnierët Kujta & Meri. Ka shumë vite që puna e tyre ka fituar klientelën më të kërkuar por edhe të vlerësuar në botë në eventet e rëndësishme, por dyshja e njohur shqiptare falë punës që ofrojnë po thyen rekorde të porosive online. Ne mësojmë se koleksioni më i ri Haute Couture jo vetëm është brilant por ka shumë e shumë kërkesa online nga klientët nga të katër anët e botës që veshjet me brendin e njohur shqiptar Kujta & Meri ti kenë si veshje të tyre. Më poshtë ju sjellim disa nga këto veshje që ju lënë me gojë hapur./BS

Image
Image
Image
Image
Image
Image

https://www.instagram.com/p/BvuOnQgFSLX/?utm_source=ig_web_copy_link
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test