Na ndiqni

Mediale Vip

Mërgim sjell "Të kërkoj", këngë dhe video mjaft e bukur

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 25 mars 2019 Në ora: 16:35

"Të kërkoj" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti Mergim Mjeku. Kënga sapo ka dalë dhe është mjaft e bukur me një super video realizuar nga MProduction. Kënga është punuar nga Irkenc Hyka me tekst nga Petro Xhori, ndërsa Mirton Xhekaj është producent i Mergimit e ka disa artistë të tjerë të njohur në menaxhim. Ia vlen ta dëgjoni këtë super këngë në klipin më poshtë./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test