Na ndiqni

Mediale Vip

Shihni sa është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës

Më: 18 mars 2019 Në ora: 09:20

Tre vite më parë këngëtari i njohur i muzikës popullore Sinan Hoxha dhe bukuroshja Andrra Destani u bënë prindër për herë të parë.

Modelja publikon bisedën me Ronaldon, thotë se ylli i futbollit i tha ‘do ja kafshonte të pasmet’

Ashtu si shumë fëmijë të showbizit dhe Ansi ka një faqe të tijën në Instagram të cilën e menaxhon Andrra ku poston shpesh foto të vogëlushit.

Së fundmi në llogarinë e Ansit është postuar një foto e tij me Sinanin.

Ansi tashmë shfaqet si një djalë i rritur teksa buzëqesh, fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe shumë komplimenta nga ndjekësit.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test