Na ndiqni

Mediale Vip

Ju prezantojmë menaxherin e ri të estrades shqiptare!

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 7 mars 2019 Në ora: 15:15

Ka vite që e shohim në mesin e artistëve dhe personazheve më të njohur shqiptar, në fillim qoftë duke ju shkrepur edhe një foto atyre, po tashmë është menaxheri më i ri. Po flasim për Milot Ahmeti, djaloshin 23 vjeçar nga Gjilani i cili ka nisur ta marrë këtë rol si menaxher shumë seriozisht e ku do të ketë në bashkëpunim shumë emra të njohur nga show-bizi shqiptar nga këngëtarë deri te evente të mëdha./BS

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test