Na ndiqni

Mediale Vip

Rikthehet Violetë Kukaj me këngë të lavdishme

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 6 mars 2019 Në ora: 10:55

“Hamëz Jashari”, kështu quhet kënga më e re duke rikthyer artisten e njohur Violetë Kukaj. Një këngë mjaft e bukur dhe me gjetje në ditën e duhur për tu publikuar, në ditët kur kujtohet lavida e madhe e familjes Jashari. Kënga ka edhe një super video realizuar nga RedmediaKS me directed nga Burim Krasniqi, teksti është punuar nga Rexhep Hasani, muzikë Naim Gjoshi e orkestrim nga Xhevdet Gashi. Kënga që në orët e para të publikimit ka nisur të pritet mjaft mirë./BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test